Просто читаем, а потом идём катать🚴‍♂️

Боротьба з епідемією Covid-19: німецький пульмонолог радить їздити на велосипеді Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/borotba-z-epidemijeyu-covid-19-nimeckiy-pulmonolog-radit-jizditi-na-velosipedi-667374.html?fbclid=IwAR06COgiWLRbPr0xcmZAiHXas7TC60oyvkQkve0FpYEzXOsZE_n7KDC3pqY

Велосипедисти не тільки автоматично дотримуються дистанції, але і піддаються меншому ризику заразитися вірусом при контакті з різними поверхнями

Шанс підхопити інфекцію у час пересування на велосипеді дорівнює «нулю»

Для того, щоб убезпечитися від зараження чи розповсюдження Covid-19, варто пересуватися на автомобілі або велосипеді. При цьому у їзди на велосипеді є явна перевага, яка пов’язана не тільки з кліматом: велосипед подвійно захищає від інфекцій, пише німецький журнал Der Spiegel.

«Той, хто уникає автобусів і електричок, зменшує ризик зараження, оскільки коронавірус передається переважно повітряно-крапельним шляхом на близькій відстані, пояснює пульмонолог Міхаель Баршок з Федерального союзу пульмонологів, сомнологи і експертів по респіраторної медицині. За його словами, шанс підхопити інфекцію у час пересування на велосипеді приблизно дорівнює «нулю», – передає видання.

«Велосипедисти не тільки автоматично дотримуються дистанції, але і піддаються меншому ризику заразитися вірусом при контакті з різними поверхнями. Відповідно до одного з досліджень, збудник продовжує жити на поверхнях і, можливо, залишатися заразним до дев’яти днів. Тому кожен поручень в громадському транспорті потенційно небезпечний», – йдеться в статті.

«У період епідемії коронавируса їзда на велосипеді має і ще одне значення: вона може виконувати профілактичну функцію. Той, хто регулярно їздить на велосипеді, знижує кров’яний тиск – в разі, якщо страждає гіпертонією. Рухатися необхідно і діабетикам, рекомендує пульмонолог Баршок. Діабет і серцево-судинні захворювання, незалежно від віку, відносяться до фонових захворювань, які підвищують ризик важкого перебігу хвороби Covid-19», – пише на своєму сайті Інститут Роберта Коха.

«Але і на людей без фонових захворювань їзда на велосипеді може мати позитивний ефект: при занятті різними видами спорту, що підвищують витривалість, тренуються м’язи легкихень. До того ж, при пересуванні на велосипеді поліпшується вентиляції легенів і їх кровопостачання.”. « Ви дихаєте інтенсивніше, а значить, добре очищаєте свої легені. Це оптимально з точки зору захисту від вірусу», – пояснює пульмонолог Міхаель Баршок.

За словами пульмонолога, особливо високому ризику зараження коронавірусів схильні пацієнти з хронічними обструктивними захворюваннями легень, часто це курці. Для таких людей їзда на велосипеді особливо корисна, адже інші види спорту, розвиває витривалість, для них недоступні, так як вимагають занадто багато зусиль, передає Der Spiegel. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/borotba-z-epidemijeyu-covid-19-nimeckiy-pulmonolog-radit-jizditi-na-velosipedi-667374.html?fbclid=IwAR06COgiWLRbPr0xcmZAiHXas7TC60oyvkQkve0FpYEzXOsZE_n7KDC3pqY

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *